KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15685342
nr 1568 5342
Lars Hillersberg
(1937-2004), Sverige
Teckning, Tusch, Signerad, daterad 78, "Don Quixote". Signerad bladets mått: 44x64, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 18:09:54
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Lars Hillersberg
Läs mer om Lars Hillersberg